Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Chemia

W naszym sklepie w kategorii chemia wyróżniamy:
Klej do montażu ALPOL- to uniwersalny klej stosowany do przyklejania mozaik szklanych, kamiennych oraz wszelkiego rodzaju dekoracji.
Techn!K Ws Joiner Fuga do gzymsów, profili, listew- przeznaczona do gzymsów, profili ściennych oraz listew przypodłogowych POLYSTAR.
Techn!K Wallstar Ws Fixer klej do gzymsów, profili ściennych. listew przypodłogowych- jest to klej do montażu paneli ściennych i sztukaterii firmy DUNIN.
Techn!K Ws Fiber Filler spoina gzymsów, profili, listew- to zaprawa do fugowania różnego rodzaju kamieni i płytek, która pozwala na estetyczne ich łączenie.
Dunin Techn!K Superflex fuga do mozaiki drewnianej- jest to fuga do stosowania na posadzkach i ścianach w łazience, kuchni oraz salonie, odporna na promienie UV.
Dunin Techn!K Powerflex klej do mozaiki drewnianej- to profesjonalny klej do mozaiki drewnianej. Polecany na posadzki i ściany w łazience, kuchni lub salonie, odporny na promienie UV.
Dunin Ws Aqua Joiner wodoodporna fuga do gzymsów, profili ściennych, listew- jest to fuga w kolorze białym, wodoodporna. doskonale nadająca się do fugowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Nadaje się do podłoży: szkła, ceramiki sanitarnej, budowlanej, stali, aluminium, lakierowanego drewna, PCV, PU, korka, MDF.
Grunt pod płytki Incana- stosuje się go pod kleje do kamienia dekoracyjnego, elewacyjnego, płytek ceramicznych, tapet, jastrychy oraz posadzek samopoziomujących.
Impregnat do kamienia Incana- nadaje kamieniom dekoracyjnym ochronę przed zabrudzeniami oraz zabezpiecza przed działaniem czynników atmosferycznych.
Incana fuga- łączy szczeliny między ścianą a podłogą.
Klej do kamienia, cegły Incana- jest wodoodporną zaprawą klejową. To zaprawa do klejenie kamienia dekoracyjnego, płytek ceramicznych oraz terakot.
Klej montażowy Neoprenowy 49A Soudal- to uniwersalny, szybkoschnący klej montażowy na bazie kauczuku syntetycznego.
Wall Star Ws MDFIX klej do listew przypodłogowych MDF Wall Star- jest to spoiwo, do łączenia elementów takich jak listwy przypodłogowe.

 

 

Chemia & Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl